Klej do tapet AMICOL BAWAMI10.1 View larger

Klej do tapet AMICOL BAWAMI10.1

BAWAMI10.1

New product

Klej Amicol przeznaczony jest do klejenia tapet papierowych, winylowych i raufazy. Gotowy do użytku w 30 minut po rozpuszczeniu w zimnej wodzie.

More details

Dostępny

8,00 zł VAT incl.

More info

Klej Amicol przeznaczony jest do klejenia tapet papierowych, winylowych i raufazy. Gotowy do użytku w 30 minut po rozpuszczeniu w zimnej wodzie.

Przygotowanie kleju: Zawartość opakowania wsypać do zimnej wody intensywnie mieszając przez ok. 1 minutę. Po upływie 2-3 min ponownie zamieszać. Klej jest gotowy do użycia w ciągu 20-30 minut od rozpuszczenia w wodzie. Po rozrobieniu klej może być przechowywany przez 7 dni w zamkniętym naczyniu. W wypadku przechowywania dłużej niż 1 dzień, klej należy przed użyciem wymieszać.

Przygotowanie podłoża: Powierzchnie powinny być suche, czyste, pozbawione kurzu i tłuszczu. Pęknięcia, nierówności i ubytki należy zaszpachlować. Przed pierwszym tapetowaniem ścianę należy zagruntować klejem.

Tapetowanie: Klej rozprowadzić równomiernie na powierzchni tapety. Po posmarowaniu całej powierzchni, arkusz należy złożyć w stosunku ⅓ do ⅔. Tak złożony pas pozostawić do namoknięcia przez 5-10 min. Pasy tapety naklejać wzdłuż linii pionowej zaczynając od okna. Tapetę należy docisnąć do powierzchni ściany za pomocą wałka usuwając pęcherze powietrza. Nadmiar kleju można usunąć czystą, wilgotna ścierką. Podczas klejenia należy przestrzegać zaleceń producenta tapet.

Składowanie: Przechowywać w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach.