Automatyka bramowa i garażowa

Informacja

Automatyka bramowa i garażowa

Automatyka bramowa i garażowa producentów takich jak Somfty, Tousek czy BFT łączy w sobie innowacyjność rozwiązań i prostą, nieskomplikowaną budowę przekładającą się na wysoką trwałość i niezawodność urządzeń. Liczny asortyment pozwoli Państwu wybrać produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy zapewn...

Automatyka bramowa i garażowa

Automatyka bramowa i garażowa producentów takich jak Somfty, Tousek czy BFT łączy w sobie innowacyjność rozwiązań i prostą, nieskomplikowaną budowę przekładającą się na wysoką trwałość i niezawodność urządzeń. Liczny asortyment pozwoli Państwu wybrać produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy zapewniają pomoc przy wyborze.

Napędy do bram

Systemy nowoczesnej automatyki do bram wjazdowych i garażowych to rozwiązania bezpieczne i wygodne. Napędy do bram marki Sommer wyposażono w regulowany bieg, który zmniejsza prędkość otwierania i zamykania bramy przed osiągnięciem krańcowych położeń. Dzięki temu chroni bramę i pozostałe elementy przed uszkodzeniem. W ofercie znajdą Państwo napędy składające się z wysokiej jakości siłowników, radioodbiorników, pilotów, a także sterowników w obudowie oraz okuć na słupek i skrzydła bramy.

Nowoczesny design, łatwa obsługa

Obsługa automatycznych systemów do otwierania i zamykania bram i garaży będzie jeszcze wygodniejsza z kieszonkowymi pilotami o nowoczesnej i ergonomicznej budowie, która doskonale dopasowuje się do dłoni. Dwukanałowe i czterokanałowe piloty do zdalnego sterowania wyposażone są w funkcję kodu dynamicznego zmiennego. Urządzenia posiadają zasięg nawet do 200 m.

Akcesoria do automatyki bramowej

Przygotowaliśmy ofertę akcesoriów do automatyki bramowej, w której znajdują się między innymi lampy sygnalizacyjne, radiowe zamki szyfrowe oraz bezprzewodowe klawiatury kodowane, a także podstawy i uchwyty do montażu lamp ostrzegawczych.

Więcej

Automatyka bramowa i garażowa 

Jest 72 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów