Zawiasy bramowe

Informacja

W naszym asortymencie znajdą Państwo również zawiasy bramowe. To element, od którego zależy sprawność i trwałość ogrodzeń i to na najbardziej newralgicznym odcinku, a zatem tam, gdzie oddziałują największe siły. Dobre zawiasy bramowe, a takie znajdą Państwo w naszej ofercie, powinny być odporne nie tylko na działanie mechanicznych sił eksploatac...

W naszym asortymencie znajdą Państwo również zawiasy bramowe. To element, od którego zależy sprawność i trwałość ogrodzeń i to na najbardziej newralgicznym odcinku, a zatem tam, gdzie oddziałują największe siły. Dobre zawiasy bramowe, a takie znajdą Państwo w naszej ofercie, powinny być odporne nie tylko na działanie mechanicznych sił eksploatacyjnych, ale też szkodliwy wpływ środowiska naturalnego. Właśnie dlatego zawiasy bramowe muszą cechować się wytrzymałością w kontakcie z wilgocią, zmiennymi temperaturami, promieniowaniem słonecznym, ale też działaniem agresywnych substancji chemicznych. Zawiasy, które sprzedajemy, wykonane są z najlepszej jakości stali poddanej dodatkowo ocynkowi, co skutecznie chroni je przed niszczycielskim działaniem rdzy oraz innymi procesami utleniania.

Przygotowaliśmy dla Państwa różne typy zawiasów bramowych i tak, jeśli chodzi o sposób ich mocowania, znajdą u nas Państwo:

  • zawiasy do przykręcenia,
  • zawiasy do przyspawania,
  • zawiasy do wmurowania.

Warto dodać, że oferujemy też zawiasy regulowane. Dzięki nim korzystanie z bramy lub furtki nie wymaga specjalnej siły, ponieważ zawias niejako sam pomaga w odchyleniu skrzydła. To rozwiązanie, które znacząco ułatwia życie, a zawiasy tego typu doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie z bram oraz furtek korzystają dzieci oraz słabsze osoby starsze.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu, ponieważ obok sprzedaży wspomnianych rozwiązań, świadczymy też szeroko pojęte doradztwo, służąc pomocą i wskazówkami przy wyborze właściwych zawiasów do bram oraz innych niezbędnych elementów.

Więcej

Zawiasy bramowe 

Jest 76 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów