Odboje i chwytaki do drzwi

Informacja

W naszej ofercie znajdą Państwo odboje i chwytaki do drzwi. To akcesoria, które doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale też biurze, szkole, sklepie, przychodni i każdym innym obiekcie użyteczności publicznej. Odboje i chwytaki, jak sama nazwa wskazuje, mają za zadanie odbijać i chwytać drzwi. Odboje i odbojniki chronią więc ściany przed zni...

W naszej ofercie znajdą Państwo odboje i chwytaki do drzwi. To akcesoria, które doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale też biurze, szkole, sklepie, przychodni i każdym innym obiekcie użyteczności publicznej. Odboje i chwytaki, jak sama nazwa wskazuje, mają za zadanie odbijać i chwytać drzwi. Odboje i odbojniki chronią więc ściany przed zniszczeniem wywołanym mocnym uderzeniem, natomiast chwytaki utrzymują wrota w pozycji otwartej, nie pozwalając im na zamknięcie się.

Odboje doskonale sprawdzają się w ciasnych przestrzeniach, gdzie energiczne otwarcie drzwi wiązałoby się z trzaśnięciem w ścianę lub inną przeszkodę, chwytaki pozwalają natomiast utrzymać sprawną komunikację między częściami budynków, w których panuje duży ruch. Dobrym przykładem są tu korytarze szpitalne, które przez wzgląd na fakt, że poruszają się po nich osoby na wózkach, a także transportowani są pacjenci na łóżkach, mogą potrzebować udogodnień tego typu. Co szczególnie istotne, chwytaki elektromagnetyczne mogą zostać zwolnione zdalnie, kiedy zajdzie nagła potrzeba zamknięcia drzwi. Systemy tego typu montuje się zatem w drzwiach pożarowych oraz innych wrotach o specjalistycznych funkcjach.

Odboje i chwytaki do drzwi, które znajdą Państwo w naszej ofercie, wykonane są z ekstremalnie mocnych i wytrzymałych materiałów. Wszystko po to, by mogły służyć przez długie lata.

Więcej

Odboje i chwytaki do drzwi 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów