Odzież robocza i ochronna

Informacja

Odzież robocza i ochronna

Odzież robocza i ochronna dostępna w naszej ofercie wyróżnia się trwałością i wszechstronnym zastosowaniem. Certyfikowane materiały gwarantują komfort podczas każdego typu pracy, a kroje opracowane przez specjalistów zapewniają swobodę ruchów. W asortymencie znajduje się również obuwie oraz akcesoria, w tym kaski, okul...

Odzież robocza i ochronna

Odzież robocza i ochronna dostępna w naszej ofercie wyróżnia się trwałością i wszechstronnym zastosowaniem. Certyfikowane materiały gwarantują komfort podczas każdego typu pracy, a kroje opracowane przez specjalistów zapewniają swobodę ruchów. W asortymencie znajduje się również obuwie oraz akcesoria, w tym kaski, okulary i maski przeciwpyłowe.

Odzież robocza ostrzegawcza

Przygotowaliśmy ofertę roboczej odzieży ostrzegawczej znajdującej zastosowanie przede wszystkim podczas prac na drogach i budowach. Intensywne kolory tkanin, które dodatkowo obszyto taśmami odblaskowymi i lamówkami zwiększają widoczność pracowników. Proponujemy nie tylko kamizelki odblaskowe, ale również ocieplane kurtki, spodnie i bluzy.

Bielizna ocieplana i termoaktywna

Przygotowaliśmy ofertę bielizny ocieplanej i termoaktywnej, której specjalne włókna gwarantują utrzymanie stałej temperatury ciała i dobrą przepuszczalność powietrza. Dodatkowo nie nasiąkają wodą, co jest szczególnie ważne w przypadku wykonywania intensywnej pracy na zewnątrz podczas niskiej temperatury.

Ochrona głowy, wzorku i słuchu

Hełmy i kaski przemysłowe skutecznie chronią przed urazami mechanicznymi. W naszej ofercie znajdują się modele do stosowania z nausznikami przeciwhałasowymi. Proponujemy również wytrzymałe okulary ochronne, gogle spawalnicze oraz rękawice.

Więcej

Odzież robocza i ochronna 

Jest 916 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 916 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 916 elementów