Elementy balustrad i zabudowy chromowanej i nierdzewnej

Informacja

Elementy balustrad

W tej kategorii produktów znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy balustrad, które gwarantują odpowiednie wykończenie i bezpieczeństwo. Pozwolą Państwu skomponować idealną balustradę, która będzie pasowała do otoczenia – wystarczy wybrać odpowiednie zaślepki, uchwyty, rozety maskujące, łączniki czy słupki ze stali nierdze...

Elementy balustrad

W tej kategorii produktów znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy balustrad, które gwarantują odpowiednie wykończenie i bezpieczeństwo. Pozwolą Państwu skomponować idealną balustradę, która będzie pasowała do otoczenia – wystarczy wybrać odpowiednie zaślepki, uchwyty, rozety maskujące, łączniki czy słupki ze stali nierdzewnej. Jesteśmy przekonani, że z trwałymi i funkcjonalnymi elementami balustrad z Metaplast stworzą Państwo wymarzoną balustradę pasującą do schodów czy antresoli w Waszym domu. Szeroki wybór asortymentu można z powodzeniem dopasować do każdego wnętrza i w efektowny sposób zestawić je z okuciami drzwi czy okien tak, aby wszystko tworzyło spójną całość.

Więcej

Elementy balustrad i zabudowy chromowanej i nierdzewnej 

Jest 316 produktów.

Podkategorie

 • Zabudowa ze stali chromowanej
  Zabudowa ze stali...
 • Elementy balustrad
  Elementy balustrad

  W tej kategorii produktów znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy balustrad, które gwarantują odpowiednie wykończenie i bezpieczeństwo. Pozwolą Państwu skomponować idealną balustradę, która będzie pasowała do otoczenia – wystarczy wybrać odpowiednie zaślepki, uchwyty, rozety maskujące, łączniki czy słupki ze stali nierdzewnej. Jesteśmy przekonani, że z trwałymi i funkcjonalnymi elementami balustrad z Metaplast stworzą Państwo wymarzoną balustradę pasującą do schodów czy antresoli w Waszym domu. Szeroki wybór asortymentu można z powodzeniem dopasować do każdego wnętrza i w efektowny sposób zestawić je z okuciami drzwi czy okien tak, aby wszystko tworzyło spójną całość.

  Balustrady ze stali nierdzewnej i chromowanej

  W naszym asortymencie znajdują Państwo wszystkie niezbędne akcesoria zarówno do balustrady ze stali nierdzewnej, jak i chromowanej. Oferujemy największy na rynku wybór:

  • rur,
  • elementów i mocowań słupka,
  • uchwytów poręczy,
  • zaślepek, kolanek i narożników,
  • rozetek maskujących.

  Bezpieczeństwo balustrady ze stali nierdzewnej i chromowanej warunkuje dbałość o ich mocowanie i korzystanie ze sprawdzonych produktów podczas montażu. Są to elementy, które muszą być najwyższej jakości i pochodzić z pewnego źródła, a dodatkowo prezentować się estetycznie i stanowić ozdobę domu. Odpowiednią balustradę wykonają Państwo z dostępnych w naszym sklepie elementów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 316 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 316 elementów