Kotwy chemiczne

Informacja

Kotwy chemiczne

Kotwy chemiczne dostępne w naszej ofercie ułatwią mocowanie rozmaitych elementów do zewnętrznych i wewnętrznych ścian budynków. Uniwersalne zastosowanie pozwala wykorzystać je do montażu poręczy balkonowych, blokad parkingowych czy słupków w wielu rodzajach materiałów budowlanych. Oferujemy kotwy chemiczne do wykonania zamocowań...

Kotwy chemiczne

Kotwy chemiczne dostępne w naszej ofercie ułatwią mocowanie rozmaitych elementów do zewnętrznych i wewnętrznych ścian budynków. Uniwersalne zastosowanie pozwala wykorzystać je do montażu poręczy balkonowych, blokad parkingowych czy słupków w wielu rodzajach materiałów budowlanych. Oferujemy kotwy chemiczne do wykonania zamocowań zarówno w zwartym betonie, kamieniu naturalnym, jak i pustakach czy cegłach.

Stabilne i bezproblemowe mocowanie

Proces kotwienia chemicznego polega na łączeniu masy żywicznej ze stalowym elementem. Mało inwazyjna metoda montażu możliwa jest dzięki zaprawie iniekcyjnej, która zastyga po wprowadzeniu do otworu, tworząc stabilne mocowanie nawet w przypadku ciężkich produktów, takich jak umywalki czy bojlery.

Zalety wykorzystania kotew chemicznych

W ofercie znajdą Państwo sprawdzone produkty, które wyróżniają się szybkowiążącą formułą. Dostępne kotwy posiadają aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej (ITB) potwierdzające ich przydatność do stosowania w budownictwie. Produkty mają uniwersalne zastosowanie. Bezrozporowe i beznaprężeniowe mocowanie umożliwia kotwienie w małych odstępach i blisko krawędzi. Połączenia wykazują odporność na drgania. Asortyment obejmuje również mieszadełka do kotew chemicznych, wyciskacze, szczotki do czyszczenia otworów, plastikowe tuleje siatkowe oraz pompki do wydmuchiwania zwiercin.

Więcej

Kotwy chemiczne 

Jest 21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów