Klamki, gałki i pochwyty

Informacja

Klamki do drzwi, gałki i pochwyty

Stylowy design, ergonomiczna budowa i zastosowanie trwałych materiałów sprawiają, że klamki do drzwi są produktami estetycznymi i praktycznymi. Oferujemy duży wybór klamek w nowoczesnych i klasycznych wzorach do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W asortymencie znajdują się również gałki i pochwyty sprawdzające...

Klamki do drzwi, gałki i pochwyty

Stylowy design, ergonomiczna budowa i zastosowanie trwałych materiałów sprawiają, że klamki do drzwi są produktami estetycznymi i praktycznymi. Oferujemy duży wybór klamek w nowoczesnych i klasycznych wzorach do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W asortymencie znajdują się również gałki i pochwyty sprawdzające się nie tylko w domach prywatnych i budynkach gospodarczych, ale również w obiektach przemysłowych, firmowych czy użyteczności publicznej.

Szeroka gama wzorów

W celu zagwarantowania Państwu możliwości dopasowania modeli do indywidualnych oczekiwań stworzyliśmy ofertę wielu modelu klamek o zróżnicowanym wykończeniu, w tym chromowanym, matowym i satynowym. Produkty dostępne są w wielu kolorach, w tym nikiel, patyna, mosiądz, a także brąz, biel i czerń. Proponujemy klamki z szyldem długim, krótkim i okrągłym. W ofercie znajdują się modele wykonane z niezawodnej stali nierdzewnej.

Wyprofilowane modele z trwałych materiałów

Bez względu na rodzaj klamki, każdy model jest odpowiednio wyprofilowany, by zapewnić maksimum wygody podczas otwierania drzwi. Podczas produkcji zadbano nie tylko o komfort, ale również trwałość. Klamki, gałki, uchwyty i szyldy wykonano z wysokiej jakości materiałów, których wykończenie cechuje się odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystny wpływ promieniowania ultrafioletowego.

Więcej

Klamki, gałki i pochwyty 

Jest 106 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 106 elementów