Zawiasy drzwiowe

Informacja

Zawiasy do drzwi

Zawiasy do drzwi dostępne w naszej ofercie to produkty odznaczające się wysoką solidnością i niezawodnością. Z uwagi na ich umiejscowienie zadbano również o walory estetyczne. Dzięki temu w ofercie znajdują się zawiasy drzwiowe o wykończeniu chromowanym i satynowym. Modele ze stali zostały ponadto poddane obróbkom, w tym galwan...

Zawiasy do drzwi

Zawiasy do drzwi dostępne w naszej ofercie to produkty odznaczające się wysoką solidnością i niezawodnością. Z uwagi na ich umiejscowienie zadbano również o walory estetyczne. Dzięki temu w ofercie znajdują się zawiasy drzwiowe o wykończeniu chromowanym i satynowym. Modele ze stali zostały ponadto poddane obróbkom, w tym galwanizowaniu na żółto czy ocynkowania na biało. Z łatwością wybiorą Państwo model właściwy do posiadanych drzwi lub okien, oraz o odpowiedniej estetyce.

Zawiasy uniwersalne do każdego rodzaju drzwi

Niewątpliwą zaletą oferowanych zawiasów drzwiowych jest ich uniwersalność. Przeznaczone do drzwi wewnętrznych wykonanych z każdego rodzaju materiałów, są niezwykle łatwe w montażu. Wysoka jakość stali sprawia, że zawiasy są niezwykle wytrzymałe, a wieloletnie użytkowanie wygodne. Płynna praca to gwarancja wygodnego otwierania i zamykania drzwi.

Do drzwi przylgowych

Drzwi wewnętrzne przylgowe charakteryzują się dużą szczelnością, dzięki charakterystycznemu wcięciu, które sprawia, że po zamknięciu drzwi częściowo zachodzą na ościeżnicę przylgą. W ofercie znajdą Państwo skrzydła górne i dolne zawiasów do drzwi przylgowych do montażu w kieszeni. Zawiasy wkręcane w materiał, z którego wykonano drzwi, zwiększają parametry izolacyjne.

Więcej

Zawiasy drzwiowe 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów