Chemia dla stolarstwa

Informacja

Jeśli zależy Państwu na tym, by Wasze okna i drzwi były zawsze w najlepszej formie, warto sięgnąć po chemię do stolarstwa. Stolarka drzwiowa i okienna jest bezustannie narażona na działanie wielu destrukcyjnych czynników. Jednym z nich jest intensywna eksploatacja mechaniczna, a także szkody fizyczne, do jakich dochodzi w wyniku codziennego użyt...

Jeśli zależy Państwu na tym, by Wasze okna i drzwi były zawsze w najlepszej formie, warto sięgnąć po chemię do stolarstwa. Stolarka drzwiowa i okienna jest bezustannie narażona na działanie wielu destrukcyjnych czynników. Jednym z nich jest intensywna eksploatacja mechaniczna, a także szkody fizyczne, do jakich dochodzi w wyniku codziennego użytkowania. To jednak niejedyne przeszkody, z jakimi musi się mierzyć stolarka drewniana, trzeba bowiem dodać oddziaływanie wilgoci, promieniowania słonecznego, zmiennych temperatur oraz wiatru. Wszystkie z powyższych mogą prowadzić do płowienia pokryw malarskich, rozsychania, puchnięcia i rozszczelnienia. By skutecznie przeciwdziałać destrukcji, warto sięgać po chemię do stolarstwa produkowaną przez renomowanych i uznanych wytwórców.

W naszym asortymencie znajdą Państwo preparaty, dzięki którym Wasza solarka nie tylko utrzyma dobrą formę, ale będzie też wyglądać jak co dopiero wstawiona. Oto, co dla Państwa przygotowaliśmy:

  • lakiery,
  • bejce,
  • kleje do drewna,
  • kity stolarskie,
  • pałeczki woskowe,
  • utwardzacze,
  • kleje poliuretanowe,
  • kleje wodoodporne i wiele innych.

Dodajmy tylko, że oprócz sprawdzonych preparatów z zakresu chemii stolarskiej, służymy też pomocą na polu doradztwa branżowego. Jeśli więc zastanawia Państwa, jakie kroki podjąć, by Wasza stolarka zyskała dawny blask, zachęcamy do kontaktu. Doradzimy, podpowiemy, wskażemy rozwiązania, z których warto skorzystać. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Gorzowie Wielkopolskim, ale zasięgiem działania obejmujemy też okoliczne miejscowości, a nawet całe województwo lubuskie.

Więcej

Chemia dla stolarstwa 

Jest 51 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów