O FIRMIE

     Firma Metalplast-Meblopol to nowoczesne, nieustannie, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, które funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Firma została założona przez małżeństwo Państwa Wiernickich i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym.

      Już po kilku latach działalności firma stała się rozpoznawalną marką na rynku gorzowskim. To spowodowało jej szybki rozwój. W latach 80-tych handlowała szerokim asortymentem ulokowanym w kilku branżach. Poczynając od artykułów gospodarstwa domowego a kończąc na zaopatrzeniu rzemieślników. Ciągły wzrost zainteresowania oferowanymi produktami i rosnąca liczba stałych klientów spowodowały szybki rozrost asortymentu i zakresu działalności.

      W latach 90-tych Metalplast-Meblopol ewoluował w kierunku artykułów metalowych, okuć budowlanych i akcesoriów meblowych. Na rynku rozpoznawalny stał się właśnie w tym asortymencie. W 1994r. przedsiębiorstwo zakupiło duże obiekty w samym centrum miasta Gorzowa Wlkp. i zlokalizowało tam swoją główną bazę dystrybucji i zarządzania.

      Od roku 2000 Metalplast-Meblopol dywersyfikuje swój asortyment. Wchodzi w sieć dystrybucji metaloplastyki ogrodzeniowej  oraz  elementów do bram. Poszerza swoją ofertę o dział narzędzi, artykułów złącznych, systemów balustrad i poręczy, rozbudowując dział zamków i klamek oraz okuć budowlanych i akcesoriów meblowych. 

Równocześnie przedsiębiorstwo dba o kapitał ludzki. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę o wieloletnim doświadczeniu, której zadaniem nie jest wyłącznie sprzedaż, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu.

Metalplast-Meblopol prowadzi współpracę z renomowanymi firmami polskimi oraz międzynarodowymi. Na szczególną uwagę zasługuje współpraca z firmami włoskimi, greckimi, czeskimi, austriackimi, holenderskimi oraz chińskimi. Jednak podstawą strategii Firmy Metalplast-Meblopol jest partnerska współpraca z polskimi firmami.

      Obecnie Metalplast-Meblopol jest najsilniejszą w regionie firmą w swojej branży. Firmę wyróżnia bardzo bogata oferta produktowa. Posiada w swojej ofercie ponad 25 tyś produktów i stale poszerza asortyment, aby sprostać wymaganiom klientów.

      W ciągu swojej ponad 30 – letniej działalności Metalplast-Meblopol stał się rozpoznawalną marką łączącą w sobie takie cechy jak niezawodność, jakość, doświadczenie i fachowość.