Okucia do drzwi, szaf i nie tylko

Informacja

Oferowane w naszym sklepie okucia do drzwi i szaf są najlepszym wyborem w przypadku skręcania własnych mebli oraz naprawy lub renowacji starych. Zepsuta szuflada, odłamana nóżka meblowa czy chęć zamontowania zamka w prywatnej szafce? Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem  firmy METALPLAST. W naszej ofercie znajdą Państwo okucia do drzwi, s...

Oferowane w naszym sklepie okucia do drzwi i szaf są najlepszym wyborem w przypadku skręcania własnych mebli oraz naprawy lub renowacji starych. Zepsuta szuflada, odłamana nóżka meblowa czy chęć zamontowania zamka w prywatnej szafce? Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem  firmy METALPLAST. W naszej ofercie znajdą Państwo okucia do drzwi, szaf oraz innych mebli, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania.

Okucia do szaf przesuwnych oraz inne akcesoria meblowe

Znajdą u nas Państwo wszystkie niezbędne akcesoria meblowe, by wspomnieć okucia do szaf przesuwanych, ale też:

  • rączki i uchwyty,
  • zamki meblowe i klucze,
  • pojemniki i wkłady do szuflad,
  • zaślepki,
  • złączki meblowe,
  • systemy prowadnic do szuflad,
  • okucia,
  • ornamenty,
  • nóżki i kółka meblowe.

Nasze produkty występują w wielu rozmiarach i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal czy tworzywo sztuczne. Gwarantują one wysoką jakość i niezawodne działanie przez wiele lat. Umożliwiają nie tylko naprawę, ale również metamorfozę mebla. Nowe nóżki meblowe i gałki, a także wymiana obrzeży czy zaślepek pozwalają nadać meblom nowy wygląd bez konieczności ich wymiany. Podobnie zawiasy drzwiowe, uchwyty na półki czy prowadnice do szuflad pozwalają uzupełnić stare meble o nowe elementy. Jednocześnie elementy ruchome, takie jak okucia do szaf przesuwnych, systemy prowadnic czy zawiasy odznaczają się płynną pracą.

Dopasuj okucia do drzwi i szaf do swojego stylu

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór oryginalnych i niezawodnych okuć do drzwi oraz szaf. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę okuć i akcesoriów meblowych, których różnorodna stylistka pozwala naszym klientom wybierać elementy dopasowane do indywidualnego gustu. Klasyczna estetyka? Minimalistyczne formy? A może dekoracyjny glamour? To wszystko znajdą Państwo w naszej ofercie. Te z pozoru niewielkie elementy mogą w stylowy sposób zamknąć aranżację i podkreślić jej charakter. Zapewniamy duży wybór modeli oraz metod wykończeń, w tym produkty z powłoką chromowaną, matową i satynową. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem okuć do drzwi oraz szaf, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Więcej

Okucia do drzwi, szaf i nie tylko 

Jest 39 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów