Pasy transportowe

Informacja

W naszym asortymencie znajdą Państwo również pasy transportowe. To element, bez którego trudno wyobrazić sobie szybką i bezpieczną przeprowadzkę czy transport gabarytów. Specjalistyczne pasy nie tylko usprawniają pracę, ale przede wszystkim czynią ją bezpieczniejszą – i to zarówno dla osób zaangażowanych w transport, jak i przewożonych dóbr. Źle...

W naszym asortymencie znajdą Państwo również pasy transportowe. To element, bez którego trudno wyobrazić sobie szybką i bezpieczną przeprowadzkę czy transport gabarytów. Specjalistyczne pasy nie tylko usprawniają pracę, ale przede wszystkim czynią ją bezpieczniejszą – i to zarówno dla osób zaangażowanych w transport, jak i przewożonych dóbr. Źle zabezpieczone gabaryty mogą swobodnie przemieszczać się po przestrzeni ładunkowej, co nie tylko może przyczynić się do ich zniszczenia, ale w konsekwencji stać się powodem poważnego wypadku.

Oferujemy pasy transportowe oraz zawiesia o różnej długości, szerokości oraz wytrzymałości, zarówno w naciągu, jak i spoczynku. Nasze pasy doskonale nadają się do transportu mebli, dzieł sztuki, elementów architektonicznych, ale też ładunków nietypowych, takich jak instrumenty muzyczne. Pasy transportowe wykonane są w stu procentach z poliestru, co zapewnia im dużą odporność na zniszczenia, przedarcia i zerwania, a także imponującą żywotność, dzięki której posłużą Państwu przez długie lata. Nasze pasy spełniają rygorystyczne normy narzucone przepisami transportu międzynarodowego. Są również wyposażone w niezbędne klamry i karabińczyki, dzięki którym ich mocowanie staje się łatwe i pewne. Warto jednak dodać, że na wypadek, gdy podczas transportu i tak doszło do drobnych zniszczeń i uszczerbków, oferujemy również preparaty chemii do stolarstwa, które pozwolą naprawić usterki, jakim uległy meble lub inne elementy drewniane, które zdecydowali się Państwo transportować.

Zapewniamy nie tylko pasy transportowe najwyższej jakości, ale też porady związane z doborem właściwych rozwiązań. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym sklepie stacjonarnym w Gorzowie Wielkopolskim, ale prowadzimy też sprzedaż za pośrednictwem Internetu.

Więcej

Pasy transportowe 

Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów