Kategorie

Informacja

Producenci

Dostawcy

Sklep z artykułami metalowymi, budowlanymi i meblowymi – METALPLAST z Gorzowa

Sklep METALPLAST z Gorzowa specjalizuje się w artykułach metalowych, okuciach budowlanych i akcesoriach meblowych. Na gorzowskim rynku funkcjonuje nieprzerwanie od ponad trzydziestu lat jako rodzinna firma o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokiej renomie. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami, którzy są dostawcami najlepszej jakości asortymentu. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również profesjonalnym doradztwem. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali towar, który spełni ich oczekiwania i będzie pracował bezawaryjnie przez długi czas. 

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija.  Oprócz wyrobów metalowych, akcesoriów drzwiowych i okiennych czy meblowych oferujemy duży wybór automatyki bramowej, napędów do bram, a także balustrad. Dążymy do tego, aby klienci przychodzący do naszego sklepu znaleźli u nas pełen zakres towarów umożliwiający im prace remontowe, budowlane i renowacyjne, szczególnie w zakresie produktów metalowych.

Wyroby metalowe i akcesoria monterskie

Nasza główna specjalizacja to wyroby metalowe i akcesoria monterskie. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, a swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm zajmujących się pracami budowlanymi i remontowymi, a także producentów mebli poszukujących sprawdzonych akcesoriów meblowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest odzież robocza, która sprawdza się w przypadku wszelkich prac remontowych, budowlanych i monterskich. Posiadamy między innymi ubrania ochronne do spawania, czy wygodne spodnie i koszule. Bezpieczeństwo zapewnią Państwu kaski ochronne, maski, okulary czy szelki, a sprawną pracę bez ryzyka uszkodzenia towaru zagwarantują pasy transportowe.

Oferta produktów metalowych firmy METAPLAST

Stale doskonalimy ofertę produktów metalowych, których jesteśmy dystrybutorem. Znajdują u nas Państwo między innymi wspomniane akcesoria drzwiowe i okienne, akcesoria meblowe czy odzież ochronną, ale również:

  • elementy kute i żeliwne,
  • akcesoria do bram i automatyka garażowa,
  • elementy balustrad ze stali nierdzewnej i chromowej,
  • narzędzia i akcesoria ogrodnicze i warsztatowe,
  • chemię budowlaną,
  • kotwy chemiczne,
  • rusztowania i wiele innych!

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych i przedsiębiorców do wizyty w naszym sklepie w Gorzowie oraz zakupów przez Internet na stronie!